Indywidualne projekty kuchni

Zamów projekt własnej kuchni.

Najważniejsze pomieszczenie w domu - unoszące się w powietrzu zapachy przepysznych dań oraz świeżo zmielonej kawy, miejsce spotkań i dyskusji rodzinnych, atmosfera radości, smutku i innych emocji. Takie wrażenia zapewni kuchnia na wymiar stworzona we współpracy z naszą siedlecką firmą. Chciałbyś osiągnąć taki efekt? Planujesz właśnie remont? A może masz już gotowy projekt w głowie i przyda ci się nasza pomoc w zwizualizowaniu myśli na temat odpowiedniej aranżacji? Wyślij nam wymiary pomieszczenia i opisz, jakie style ci się podają, a stworzymy projekt kuchni prosto z twoich marzeń - tutaj, w Siedlcach.

 

Projekt online lub w trakcie wizyty

 

Propozycję na aranżację serca domu wraz z wyceną możesz uzyskać bezpłatnie zarówno zamawiając usługę w naszym e-sklepie, jak i składając wizytę w siedleckim punkcie. Osobiste odwiedziny pozwolą ci zapoznać się z oferowanymi przez nas produktami pochodzącymi od znanych producentów, podczas gdy my zajmiemy się przygotowaniem oferty (zgodnie z przekazanymi wymiarami) od ręki. Będziemy cały czas obok, doradzając i wskazując różnice pomiędzy poszczególnymi elementami wyposażenia stworzonymi z myślą o aranżacji najważniejszego pomieszczenia domowego.

 

Projektowanie kuchni z naszą firmą

 

Pomożemy ci odpowiednio dobrać meble i urządzenia, zajmiemy się transportem oraz wniesieniem ich do twojego mieszkania. Podejmiemy się także skręcania oraz montowania szafek, by zapewnić ci możliwość cieszenia się eleganckim wystrojem przestrzeni w jak najkrótszym czasie.

Przejdź do poradnika

Skontaktuj się z nami